Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášský turnaj ve stolním tenise

5. 12. 2010

 

20 účastníků bylo rozlosováno do čtyř základních skupin, z nichž vždy dva nejlepší postoupili do skupiny finálové. V ní se pak osm borců utkalo každý s každým o celkové vítězství. Ostatní se pak utkali v zápasech o 9 až 20 místo.
Ve finálové skupině byly k vidění kvalitní souboje, ve kterých nechyběly emoce, nečekané zvraty, vítězná gesta i pocity zmaru. Nejlepší formu prokázal Radim "Fazol" Koloničný, který jako jediný dokázal prorazit rodinný trojblok Boráňů a po zásluze v turnaji zvítězil. O druhém a třetím místě se rozhodlo v bratrovražedném utkání mezi Tomášem a Ondřejem Boráněm, v němž byl po pětisetové bitvě šťastnější Tomáš. Záda jim na čtvrtém místě kryl jejich otec Petr před dalším rodinným klanem, když pátý skončil Kamil Raška a šestý jeho syn Michal, s jedenácti lety nejmladší účastník turnaje. Sedmé místo vybojoval Vojta Adamčík a finálovou osmičku uzavřel Michal Vykoukal.
Ceny nejlepším pak předal hlavní organizátor turnaje a zároveň místostarosta obce Sviadnov, p. Boris Řeha.
Celkové pořadí Mikulášského turnaje:
1. Radim Koloničný, 2. Tomáš Boráň, 3. Ondřej Boráň, 4. Petr Boráň, 5. Kamil Raška, 6. Michal Raška, 7. Vojtěch Adamčík, 8. Michal Vykoukal, 9. Mudrik Andrej, 10. Klimša Petr, 11. Šťotka Jiří, 12. Šeděnka Tibor, 13. Zdarsa, 14. Gondek, 15. Marenčok Jan, 16. Řeha Boris, 17. Janák Jiří, 18. Novotný Radim, 19. Korbáš Radan, 20. Sziczilai Tibor
 
Zarážející je minimální účast členů nohejbalového oddílu, když se turnaje zúčastnili pouze dva - Boris Řeha a Kamil Raška.