Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdní zasedání - Vranovská přehrada 17.-19.7.2009

3. 10. 2009

Na turnaj trojic, který se konal v sobotu 18.7. se přihlásilo 54 družstev a diváci mohli sledovat opravdu kvalitní nohejbal, kdy na hřištích mezi sebou bojovali jak amaterští hráči, tak hráči extraligy, čeští reprezentanti i mistři světa 

 

Mezi nima i tři naše - "Sviadnov Seniors" (v sestavě Boris Řeha, Pavel Smyček a Petr Hložanka), "V.S.K." (v sestavě Radim Halla, Aleš Ondera a Jiří Raška) a "Knedlík" (v sestavě Tonda Nytra, Petr Nytra a Kamil Raška).

 

Dopoledne byl program turnaje stále narušován dešťovými přeháňkami, který se kolem 11 hodiny změnil v nepřetržitý liják. Do té doby odehráli Seniors tři zápasy, V.S.K. dva a Knedlík pouhý jeden.

Když déšť ustal, (kolem 17 hodiny), byl rozlosován turnaj nový, do kterého se již Seniors kvůli zranění Borise nepřihlásili. V.S.K. byli nalosováni do velmi těžké skupiny proti hráčům ligovým i extraligovým. Dokázali ovšem uhrát dvě cenné remízy, jednu z nich proti extraligovému mužstvu Čelákovic! Knedlík měl na pohled skupinu lehčí, ale ani jedno vítězství, jedna remíza a jedna prohra jim na postup do vyřazovacích bojů nestačila (rozhodla o tom horší remíza s mužstvem Šampónků).

A tak jsme mohli v klidu sledovat vyřazovací souboje, ve kterých se hrál skutečně špičkový nohejbal a pod umělým osvětlením vyvrcholil o půl jedné v noci!. Nakonec vyhráli Věční studenti (složeni z reprezentantů ČR) před Slony ze Skotska (bývalí i současní mistři světa) a Rumovými pralinkami (extraligoví hráči a mistři republiky) - výsledky viz www.vranovskeleto.cz

Do nedělního turnaje dvojic se již nepřihlásilo ani jedno naše družstvo, přesto můžeme výjezdní zasedání hodnotit velmi pozitivně:-)

 

Náhledy fotografií ze složky Vranov 2009