Jdi na obsah Jdi na menu
 


MV frýdecko-místecká liga v nohejbale 2008 - 3. turnaj

9. 11. 2008

ObrazekPrvní dvě mužstva průběžného pořadí – Štandl a Skleník, byla do skupin „A“ resp. „B“ nasazena  a k nim byla nalosována mužstva ostatní.
Ve skupině „A“  hned v prvním zápase Štandl porazil Knedlík a jak se později ukázalo, byl to rozhodující zápas pro umístění ve skupině. Všechny další soupeře ve skupině totiž oba týmy suverénně porazili a tak vítězství ve vzájemném zápase rozhodlo o účasti Štandlu ve finále a Knedlíku v utkání o celkové třetí místo.
Daleko vyrovnanější byla skupina „B“. Sice se vůbec nedařilo průběžně druhým Fazolům, kteří všechna utkání ve skupině prohráli, zato ostatní mužstva tvrdě bojovala o každý míč. Trochu překvapivě, ale naprosto zaslouženě, vyhráli skupinu Hasiči, když porazili všechny své soupeře, včetně vítěze minulého turnaje Skleník, který  se tak musel spokojit pouze s druhým místem ve skupině.
Ve finále Hasiči i nadále překvapovali skvělou hrou a proti favorizovanému Štandlu získali první set. Od druhého setu se však v soubojích smečařů začala projevovat větší zkušenost  nestárnoucího Zdeňka Žurovce a Štandl začal výsledek zápasu otáčet na svou stranu. Druhý set ještě Hasiči kladli odpor, ale ve třetím již Štandl na kurtu dominoval a celkově finále vyhrál 2:1.
V utkání o třetí místo pak překvapivě hladce zdolal Knedlík ve dvou setech Skleník.

 Celkové pořadí po třech turnajích:

1. Štandl – 111b.,

2. Skleník – 90b.,

3, Horní Suchá – 87b.,

4. Knedlík – 84b.,

5-6. Fazoli a Hasiči – 75b.,

7-8. Sviadnov Seniors a Splav – 51b.,

9. Hoďáci – 48b.,

10. Sviadnov Juniors – 42b.