Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor - 1. třída, ročník 2006

6. 5. 2006

TJ Sviadnov „A“

___________________________________________________________________________

 

6.5.2006 – Opava, trojice

Sestava: Halla Radim, Podzemný Petr, Raška Jiří, Raška Kamil

skupina:

TJ Sviadnov „A“ – TJ Vítkov „A“  0:2

TJ Sviadnov „A“– NK Opava  0:2

TJ Sviadnov „A“– TJ Sokol F-M „A“  0:2

TJ Sviadnov „A“– TJ Tatran Jakubčovice „B“  2:0

Umístění ve skupině: 4 místo

 

O 7. a 8. místo:

TJ Sviadnov „A“– TJ DF Horní Suchá „A“ 0:2

 

Umístění: 8. místo

___________________________________________________________________________

 

27.5.2006 – Sokol Frýdek-Místek, trojice

Sestava: Halla Radim, Raška Jiří, Raška Kamil,

skupina:

TJ Sviadnov „A“ – TJ Sokol F-M „A“  0:2

TJ Sviadnov „A“– Sokol Šenov „A“ 0:2

TJ Sviadnov „A“–  TJ SBD Zábřeh 2:1

TJ Sviadnov „A“– TJ Sokol Pustkovec „B“  2:0

Umístění ve skupině: 3 místo

 

O 5. a 6 místo:

TJ Sviadnov „A“– TJ DF Horní Suchá „A“ 2:0

 

Umístění: 5. místo

­­­­­­­­­­­­­­___________________________________________________________________________

 

10.6.2006 – Horní Suchá, dvojice

Sestava: Halla Radim, Raška Jiří, Raška Kamil

skupina:

TJ Sviadnov „A“– TJ Vítkov „A“  0:2

TJ Sviadnov „A“– TJ Sokol Pustkovec „B“  0:2

TJ Sviadnov „A“ – TJ Sokol F-M „A“  0:2

TJ Sviadnov „A“ – Šamponci Karviná  0:2

Umístění ve skupině: 5 místo

 

O 9. a 10 místo:

TJ Sviadnov „A“– TJ SBD Zábřeh  2:0

 

Umístění: 9.místo

___________________________________________________________________________

 

24.6.2006 – TJ Vítkov, trojice

Sestava: Halla Radim, Raška Jiří, Raška Kamil, Podzemný Petr,

skupina:

TJ Sviadnov „A“–  TJ SBD Zábřeh 2:0

TJ Sviadnov „A“– Sokol Šenov „A“ 0:2

TJ Sviadnov „A“– TJ Vítkov „A“  0:2

TJ Sviadnov „A“– TJ Tatran Jakubčovice „B“  2:1

Umístění ve skupině: 3 místo

 

O 5. a 6 místo:

TJ Sviadnov „A“ – TJ Sokol F-M „A“  0:2

 

Umístění: 6. místo

___________________________________________________________________________

 

23.9.2006 – TJ Sokol Pustkovec, trojice

Sestava: Nytra Antonín, Raška Jiří, Podzemný Petr,

skupina:

TJ Sviadnov „A“– TJ Tatran Jakubčovice „B“  2:1

TJ Sviadnov „A“–  TJ Sokol F-M „A“  0:2

TJ Sviadnov „A“–  TJ Sokol Pustkovec „B“  0:2

Umístění ve skupině: 4 místo

 

O 7. a 8 místo:

TJ Sviadnov „A“ – TJ Vítkov „A“ 0:2

 

Umístění: 8. místo

 

Konečná tabulka

Okresní přebor muži – I. třída, ročník 2006

pořadí             mužstvo                                   body celkem

1.                     NKP Opava                           98

2.                     Sokol Šenov „A“                   87

3.                     Sokol Frýdek-Místek             78

4.                     Šampónci Karviná                  76

5.                     Tatran Jakubčovice                75

6.                     TJ Sokol Pustkovec „B“        74

7.                     TJ DF Horní Suchá "A"         74

8.                     TJ Sviadnov „A“                  69

9.                     TJ Vítkov „A“                                   63

10.                   TJ SBD Ostrava                     36