Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor muži - konečné tabulky

23. 6. 2007

Konečné tabulky okresních soutěží v nohejbale mužů

Okresní přebor muži – I. třída


pořadí   mužstvo                    body celkem
1.         TJ Výškovice „A“             130
2.         TJ Vítkov „A“                   118
3.         TJ Sviadnov „A“           106
4.         Tatran Jakubčovice           90
5.         Sokol Frýdek-Místek          88
6.         SK Slavia Orlová               79
7.         DTJ Polanka                     76
8.         Inter Petrovice                  69
9.         Sokol Šenov „A“                61
10.       SAN Ostrava                     37

Umístění mužstva TJ Sviadnov „A“ v jednotlivých turnajích:
datum       místo konání                           umístění    
5.5.07       Sokol Frýdek-Místek - trojice         4.
26.5.07     Tatran Jakubčovice - trojice           2.
23.6.07     Slavia Orlová - dvojice                   3.
8.9.07       DTJ Polanka - trojice                nehráno
22.9.07     Sokol Šenov - trojice                    7.

Za mužstvo TJ Sviadnov „A“ v okresním přeboru I. třídy nastoupili:
Halla Radim st., Kaniok René, Podzemný Petr, Řeha Boris

 


Okresní přebor muži – II. třída


pořadí
    mužstvo                body celkem
1.          TJ Sviadnov „B“      176
2.          Sokol Šenov „B“         170
3.          TJ Výškovice „B“        149
4.          Čistírna Avion             119
5.          TJ Závišice                 119
6.          TJ Hodslavice               98
7.          Sokol Staříč                 86
8.          TJ Sviadnov „C“        71
9.          TJ Vítkov „B“                 62
10.        NKP Frýdek-Místek       28

Umístění mužstva TJ Sviadnov „B“ v jednotlivých turnajích:
datum    místo konání                        umístění
5.5.07    TJ Hodslavice - trojice               3.
26.5.07  TJ Vítkov - trojice                       1.
23.6.07  TJ Závišice - dvojice                   2.
8.9.07    TJ Sviadnov - trojice                  3.
22.9.07  NKP Frýdek-Místek - trojice         1.

Za mužstvo TJ Sviadnov „B“ v okresním přeboru I. třídy nastoupili:
Nytra Antonín, Raška Jiří, Raška Kamil


Umístění mužstva TJ Sviadnov „C“ v jednotlivých turnajích:
datum     místo konání                        umístění
5.5.07     TJ Hodslavice - trojice               8.
26.5.07   TJ Vítkov - trojice                      9.
23.6.07   TJ Závišice - dvojice                  7.
8.9.07     TJ Sviadnov - trojice                 8.
22.9.07   NKP Frýdek-Místek - trojice         6.

Za mužstvo TJ Sviadnov „C“ v okresním přeboru I. třídy nastoupili:
Ondera Aleš, Řeha Boris, Řeha Lukáš, Tajchman Václav, Vlk Dalibor