Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní frýdecko-místecká liga v nohejbale - 5. turnaj

1. 3. 2008

Obrazek

V sobotu 1.3.2008 se v tělocvičně TJ Sviadnov uzavřela pátým turnajem „Zimní frýdecko-místecké liga v nohejbale trojic“.

Celkový vítěz, družstvo Štandlu, byl známý již před tímto turnajem a tak se rozhodovalo o celkovém druhém a třetím místě mezi mužstvy Fazoli, Mladí a Shaolin. Nejlépe se s touto situací vypořádali Fazoli – vyhráli oba zápasy se svými přímými soupeři, k tomu přidali další dvě vítězství a dvě remízy a s 10 body vyhráli závěrečný pátý turnaj (až tento turnaj tak vyhrál někdo jiný než Štandl). O tom, s jakou vervou se bojovalo o celkové umístění svědčí i to, že s osm bodů pak nasbírala tři mužstva a až minitabulka ze vzájemných utkání určila toto pořadí: 2. Mladí, 3. Shaolin a 4. (celý turnaj bouřlivě slavící) Štandl. Na pátém místě se šesti body skončili Hoďáci, šestý byl se dvěmi body Knedlík a na sedmém místě s nulou v kolonce bodů skončil Sviadnov.

Celkové pořadí zimní nohejbalové ligy tedy vypadá takto: 1. Štandl, 2. Fazoli, 3. Mladí, 4. Shaolin, 5. Hoďáci, 6. Knedlík, 7. Sviadnov.

Na závěr pak celkově třem nejlepším mužstvům předal poháry místostarosta Sviadnova p. Boris Řeha. 

Obrazek