Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtý turnaj 7.3.2009

5. 4. 2009
Ve skupině „A“ sice Štandl začal vlažně a o svém postupu do semifinále na úkor Knedlíku rozhodl až vítězstvím v utkání proti druhému postupujícímu - Sviadnov Seniors. Skupinou B prošel suverénně průběžný vedoucí celek ligy Fazoli a s nimi do semifinále postoupili Hasiči, kteří již tradičně z dalších bojů o přední umístění vyřadili Skleník.
V prvním semifinále již rozehraný Štandl nedal svému soupeři – Hasičům žádnou šanci a opět postoupil do finále.
Ve druhém semifinále Sviadnov Seniors sice v prvním setu přehráli svého soupeře, v dalších dvou setech se však již opět projevila větší zkušenost Fazolů, kteří již po čtvrté postoupili do finále.
Ve finále se tak znovu po měsíci utkali Štandl a Fazoli. První set vyhráli Fazoli v poměru 10:6, další dva však shodně 10:7 získal Štandl a bodově se tak přiblížil Fazolům v celkové tabulce ligy. Právě mezi těmito dvěmi mužstvy se tak za měsíc s největší pravděpodobností rozhodne o vítězi frýdecko-místecké ligy v nohejbalu trojic.
V utkání o třetí místo Hasiči přehráli Sviadnov Seniors 2:0, pátý skončil Knedlík, šestý Skleník, sedmý Staříč a osmý Sviadnov Juniors.
 
Pořadí ligy po čtyřech turnajích: 1. Fazoli – 148b., 2. Štandl – 139b.  3. Hasiči – 118b., 4. Sviadnov Seniors – 112b., 5. Skleník – 109b., 6. Knedlík – 94b., 7. Staříč – 76b., 8. Sviadnov Juniors – 64b.
 

Náhledy fotografií ze složky Zimní liga 7.3.2009