Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhý turnaj 10.1.2009

10. 1. 2009
Finalisté prvního turnaje – Fazoli a Hasiči byli do základních skupin nasazeni a ostatní mužstva k nim byla rozlosována. A zatímco Fazoli pokračovali ve výkonech z minulého turnaje a skupinu „A“ suverénně vyhráli, Hasiči ve skupině „B“ skončili až na třetím místě a do semifinále nepostoupili.
Ze skupiny „A“ společně s Fazoly nakonec postoupil Štandl, když získal stejně bodů jako Knedlík, ale do semifinále ho posunul lepší vzájemný zápas.
Ve skupině „B“ se skvělým výkonem prezentovali Sviadnov Seniors a skupinu vyhráli před Skleníkem.
V prvním semifinále se utkali Fazoli se Skleníkem a po tuhém boji a výhře 2:1 se z postupu do finále radovali Fazoli. Ve druhém semifinále na sebe narazili v tomto turnaji výborně hrající Seniors a překvapivě tápající Štandl. Ukázalo se ale, jak důležité jsou zkušenosti a dobře zvolená taktika v důležitých momentech. Seniors vyhráli první set a ve druhém vedli už 9:5, když Štandl změnil svou taktiku, stav setu dokázal otočit na 10:5 a ve třetím setu pak konsternovaného soupeře dorazil a postoupil do finále.
Ve finále se tak utkali Fazoli se Štandlem. První set získali Fazoli 10:6, druhý set naopak hladce Štandl 5:10 a zdálo se, že nestoři frýdecko-místeckého nohejbalu opět prodají své nepřeberné zkušenosti a předvedou další z fantastických obratů. Fazoli ale na rozdíl od Seniors tomuto tlaku nepodlehli a především díky skvěle hrajícímu smečaři Radimu Koloničnému dokázali ve třetím setu zvítězit a získat tak druhé turnajové vítězství.
V utkání o třetí místo Seniors přehráli Skleník 2:1, páté místo získal Knedlík vítězstvím 2:1 nad Hasiči a v utkání o sedmé místo Staříč přehrál Sviadnov Juniors 2:0

Pořadí ligy po druhém  turnaji:

1. Fazoli – 80b.,

2.-4. Sviadnov Seniors, Štandl a Skleník – vš. 59b.,

5.Hasiči – 56b.,

6. Knedlík – 47b.,

7. Staříč – 38b.,

8. Sviadnov Juniors – 32b.

Další turnaj zimní ligy se koná 7.2.2009 opět v tělocvičně TJ Sviadnov. Jsou zváni všichni příznivci nohejbalu.

 

Náhledy fotografií ze složky Zimní liga - 10.1.2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář