Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pátý turnaj 4.4.2009

5. 4. 2009
Průběžně druhý Štandl potřeboval v posledním turnaji zvítězit a zároveň čekat na zaváhání Fazolů. Vše se mu splnilo, když po suverénním postupu ze základní skupiny porazil v semifinále právě svého hlavního soupeře a ve finále si poradil i se Sviadnov Seniors. Doposud vedoucí Fazoli svůj náskok neudrželi a po prohrách v semifinále se Štandlem a v utkání o třetí místo se Skleníkem skončili na závěrečném turnaji až čtvrtí, což je v celkovém pořadí odsunulo na druhou příčku.
Na celkovou třetí pozici se po heroickém výkonu v závěrečném turnaji dostali Sviadnov Seniors, když dokonale využili zaváhání do té doby třetích Hasičů, kteří nedokázali postoupit ze základní skupiny, a po vítězství v semifinále nad Skleníkem postoupili do finále turnaje. A i porážka od Štandlu jim bodově stačila na posun na medailovou pozici.
Na celkovou čtvrtou příčku se po nepovedeném závěrečném turnaji, kde skončili až pátí, propadli Hasiči.
Jeden z lepších výkonů předvedl Skleník, ale na líp jak třetí místo v tomto turnaji a celkově páté místo to nestačilo.
Knedlíku se opět těsně nepodařilo postoupit ze základní skupiny, a protože se tímto nemohlo již nic změnit na celkovém 6. místě, odrazilo se to na dalším výkonu v turnaji.
Staříči se v posledním turnaji podařilo umístit na jiném, než 7. místě, když v zápase o umístění porazili Knedlík a skončili šestí. Celkově je ale sedmé místo neminulo.
Sviadnov Juniors ze svého stínu nevystoupili a popáté skončili osmí, což jiné než celkově osmé místo nemohlo znamenat.
 
Výsledky pátého turnaje: 1. Štandl, 2. Sviadnov Seniors, 3. Skleník, 4. Fazoli, 5. Hasiči, 6. Staříč, 7. Knedlík, 8 Sviadnov Juniors

  

Konečné pořadí nohejbalové ligy:
1. Štandl – 179b.,
2. Fazoli – 176b.,
3. Sviadnov Seniors – 146b.,
4. Hasiči – 143b.,
5. Skleník – 140b.,
6. Knedlík – 113b.,
7. Staříč – 98b.,
8. Sviadnov Juniors – 80b.
 

Náhledy fotografií ze složky Zimní liga 4.4.2009