Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pátý turnaj 20.2.2010

21. 2. 2010
Již před posledním turnajem bylo víceméně jasné, že se celkovým vítězem stane tým Štandlu a ten to jen potvrdil i vítězstvím v závěrečném kole. Ve skupině si poradil jak s Knedlíkem, tak s Fazoly a ani remíza se Skleníkem nezměnila nic na prvním místě ve skupině A. V semifinále si pak poradil s týmem Seniors a ve finále porazil i Hasiče.
Tým Štandlu ve složení Zdeněk Žurovec, Jaroslav Žurovec, Josef Chmiel, Aleš Chmiel a Radek Polách se tak ve třetím ročníku zimní ligy stal potřetí jeho vítězem a zkompletoval tak svůj hattrick.
Napínavější byla situace ve skupině B, kde na sebe narazili dva soupeři o celkové druhé místo - Hasiči a Seniors. Hasiči byli ve vzájemném zápase úspěšnější a získali tak první místo ve skupině a do semifinále papírově slabší druhý tým skupiny A, což byl Skleník.
Svou roli favorita v tomto zápase Hasiči potvrdili a postoupili do finále, zatímco jejich největší soupeř Seniors ve druhém semifinále nestačil na tým Štandlu. Ve finále Hasiči na Štandl taky nestačili, ale i druhé místo v turnaji jim zaručovalo celkové druhé místo v lize. Tým Hasičů hrál ve složení Evžen Čagan, Lumír Beier a Petr Lukáč.
Seniors v sestavě Radim Halla, Aleš Ondera a Jiří Raška pak v utkání o třetí místo porazili Skleník a tyto posty jim pak náležely i v celkovém pořadí ligy.
V utkání o páté místo Fazoli porazili Knedlík a v utkání o sedmé místo vyhráli Požárníci nad Sviadnovem.

 

 

Celkové pořadí ligy:

1. Štandl – 185b.,

2. Hasiči – 158b.,

3. Seniors – 155b.,

4. Skleník.– 146b.,

5. Fazoli.– 134b.,

6. Knedlík – 110b.,

7. Požárníci – 107b.,

8. Sviadnov – 80b.

 

Náhledy fotografií ze složky Zimní liga 2009-2010