Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtý turnaj - 22.1.2011

9. 3. 2011

Vedoucí tým ligy, SKP Nový Jičín, si po zaváhání v minulém díle ligy tentokrát opět připsal turnajové prvenství, když sice v úvodním zápase podlehl, dá se říci již tradičně, Hasičům, poté ovšem ve zbývajících zápasech ztratil pouhý set a s pěti výhrami opanoval turnaj a znovu se pevně usadil na čele ligy. A už pouze teoreticky může v posledním turnaji ztratit celkové prvenství.

O druhé až čtvrté místo se svedl tuhý boj mezi týmy Skleníku, Seniors  a Hasiči. Všechny týmy v průběhu turnaje dvakrát prohrály a tak až minitabulka rozhodla, že druhé místo obsadil Skleník, třetí skončili Seniors a bramborová příčka patřila Hasičům.
Suverénnímu vítězi minulého turnaje, Fazolům, tentokrát turnaj nevyšel. Tři výhry proti třem prohrám znamenaly až páté místo.
Svůj stín pak nepřekročily týmy Knedlíku a Staříče, když pouze jediné vítězství ze vzájemného utkání znamenaly pro Knedlík opět šesté a pro Staříč sedmé místo.
 
Pořadí ligy po čtvrtém turnaji:
1. SKP Nový Jičín – 151b.
2. Skleník – 130b.
3. Fazoli – 121b.
4. Seniors – 115b.
5. Hasiči – 109b.
6. Knedlík – 94b.
7. Staříč – 76b.
 
V posledním turnaji se bude hrát o dvojnásobný počet bodů, největší boj se ale podle všeho bude odehrávat pouze o druhé a třetí místo, když si v dosavadním průběhu ligy tým SKP Nový Jičín vybojoval dosti značný bodový náskok.
 
Závěrečný turnaj zimní ligy se koná až v březnu, konkrétně 5.3.2011, opět v tělocvičně TJ Sviadnov.