Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhý turnaj - 20.11.2010

4. 12. 2010

I druhé měření sil nohejbalových mužstev opanoval vítěz úvodního turnaje, tým SKP Nový Jičín. Tentokrát to ovšem již nebylo tak dominantní jako v prvním turnaji. Hned v úvodním zápase proti Staříči měl favorit namále, když utkání otočil zkušený tým až ve třetím setu, stejně jako proti Knedlíku. Navíc podruhé ze dvou zápasů podlehl Hasičům, a jen díky lepšímu vzájemnému utkání s Fazoly zvítězil i ve druhém turnaji.

A právě Fazoli předvedli největší skok. Po nevydařeném prvním turnaji, kdy skončili až šestí, si tentokrát počínali suverénně, když (bohužel pro ně s výjimkou SKP, kterému podlehli) každého ze soupeřů vyprovodili z palubovky ve dvou setech a obsadili druhé místo.

Taky tentokrát třetí Hasiči předvedli oproti úvodnímu turnaji zlepšený výkon a jako jediní dokázali opět porazit SKP.

Naopak průběžně druhý Skleník předvedl u něj obvyklou výkonnostní houpačku a jen díky výhře ve vzájemném duelu se Seniors obsadili alespoň čtvrtou příčku.

A právě Seniors, tentokrát poněkud nevýrazní, obsadili pátou příčku, když získali sice stejně bodů jako Skleník, ale určitě jsou v poslední době zvyklí na lepší výkony.

Opravdu velkým zklamáním skončil tento turnaj pro ambiciózní Knedlík, když šesté místo je daleko za očekáváním. Výkon, jakým by se chtěli prezentovat, předvedli částečně pouze proti SKP, který je porazil až ve třech setech a tak bodovali pouze po hubené výhře nad Staříčem.

Staříč sice skončil stejně jako v úvodním turnaji na sedmém místě, ovšem výkon ukazuje vzestupnou tendenci. Zejména je může mrzet utkání proti SKP, kdy zvítězili v prvním setu a v rozhodujícím třetím neudrželi náskok dvou bodů a ze stavu 7:5 prohráli 7:10.

 

Pořadí ligy po dvou turnajích:
1. SKP Nový Jičín – 80b.,
2. Skleník – 62b.,
3-5. Seniors, Hasiči a Fazoli– 56b.,
6. Knedlík – 50b.,
7. Staříč – 38b.