Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí turnaj - 11.12.2010

27. 1. 2011

 

Vedoucí tým ligy, SKP Nový Jičín dorazil ve zcela obměněné sestavě, když úspěšnou trojici J. Chmiel, A. Chmiel a L. Červený nahradilo bratrské duo Zdeněk a Jarek Žurovcovi, doplněné R. Poláchem. Této sestavě se ale nepodařilo pokračovat ve vítězné jízdě svých spoluhráčů. V nepříznivě se vyvíjejícím zápase s Fazoly sice nastoupil na post smečaře Aleš Chmiel, k poražení rozjetých Fazolů to ale nestačilo, naopak se mu obnovilo zranění. SKP tak získal pouze tři vítězství, když je porazil i zatím nejslabší tým Staříče, a jen díky nejlepšímu poměrů setů v minitabulce tří týmů obsadili v tomto turnaji „až“ třetí místo. Přesto zůstávají v čele ligy.
Průběžně druhý Skleník znovu předvedl nenápadný výkon, když hrou nijak neoslňoval, ale podpořen spolehlivým výkonem zadáků dokázal smečař Štefan Lukácz získávat důležité body. Jeho tým nestačil pouze na Fazoly a v posledním zápase turnaje na SKP, ale čtyři výhry mu stačily k druhému místu, které zároveň znamená průběžné 2-3 místo.
Zato Fazoli pokračovali ve skvělé fazóně z minulého turnaje, když tentokrát už neztratili ani jeden zápas a zcela suverénně ovládli tento turnaj. Jejich vítězství je vyšvihlo na dělené druhé místo celkového pořadí, a pokud si udrží výkonnost i v dalších kolech ligy, mohou ještě ohrozit dosud suverénní tým SKP a zdramatizovat boj o celkové prvenství.
Na čtvrtém, resp. pátém místě skončili Seniors a Hasiči, když je k tomuto umístění odsoudil horší poměr setů v minitabulce společně s SKP. Týmu Seniors se sice podařilo porazit dosavadního lídra ligy, ale určitě je mrzí porážky v dobře rozehraných zápasech se Skleníkem a Hasiči. Naopak Hasiči poprvé v lize podlehli SKP a to je společně s dalšími dvěma porážkami odsoudilo až k pátému místu.
Šestý Knedlík tentokrát ukázal lepší formu než minule, doslova ale pohořel na nezvládnutých koncovkách zápasů. Čtyřikrát prohrál ve třech setech, z toho třikrát nejtěsnějším možným poměrem 9:10! A tak pouze díky jasné výhře nad Staříčem neskončil na turnaji na posledním místě.
To opět patřilo právě Staříči, který tentokrát podal velmi mátožný výkon. Přesto se hráči tohoto týmu dočkali premiérového vítězství, když zcela překvapivě a neočekávaně porazili dosud vedoucí SKP.
Pořadí ligy po třech turnajích:
1. SKP Nový Jičín – 111b.,
2-3. Fazoli a Skleník – 96b.,
4. Seniors – 84b.,
5. Hasiči – 81b.,
6. Knedlík – 72b.,
7. Staříč – 57b.
 

Náhledy fotografií ze složky Zimní liga 2010-2011 - 3. turnaj