Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. turnaj - 1.12.2012

22. 1. 2013

 

Ve skupině A postoupily do semifinále se shodným počtem bodů Bruno Team a Knedlík, když i jejich vzájemné utkání skončilo nerozhodně. Týmy Nošovic a Nové Dědiny tak byly odsouzeny k utkáním o 5 až 8 místo.
Ve skupině B se ve znovu obměněné sestavě nedařilo mistru loňského ročníku a finalistovi prvního turnaje, týmu Seniors. Se ziskem pouhého jediného bodu za remízu se Skleníkem doprovodili tento tým pouze do utkání o 5 až 8 místo. Do semifinále tak postoupil Rychvald a stále se zlepšující Staříč.
Seniors tak zachraňovali svou reputaci, a taky naděje na lepší umístění v celkovém pořadí, v dolním pavouku play-off, když nejprve zdolali tým Nové Dědiny a v utkání o 5 a 6 místo i Skleník. V utkání o 7 a 8 místo zdolala Nová Dědina ve dvou setech Nošovice.
V prvním semifinále se utkal Knedlík s Rychvaldem. Rychvald se ve druhém turnaji prezentoval vynikající hrou a po semifinálovém vítězství ve dvou setech postoupil do finále. Druhé semifinále nabídlo vyrovnanější bitvu a o vítězství Bruno Teamu nad Staříčem rozhodoval v obou setech poslední možný míč! Bohužel se vítězům v tomto utkání zranil smečař a do finále tak nastupovali bez klasického hráče na tomto postu.
To skvěle hrajícímu Rychvaldu pouze usnadnilo roli a po dvou vítězných setech jeho hráči mohli slavit vítězství ve druhém turnaji nohejbalové ligy.
V utkání o třetí místo pak Knedlík udolal Staříč.
Pořadí ve 2. turnaji: 1. Rychvald, 2. Bruno Team, 3. Knedlík, 4. Staříč, 5. Seniors, 6., Skleník, 7. Nová Dědina, 8. Nošovice
Pořadí ligy po dvou turnajích:
1. Bruno Team – 74 bodů
2. Rychvald  – 71 bodů
3. Seniors – 59 bodů
4.-5. Knedlík a Staříč – 53 bodů
6. Nová Dědina – 47 bodů
7. Skleník – 38 bodů
8. Nošovice – 35 bodů
 

Náhledy fotografií ze složky Zimní liga 12-13 - 2. turnaj