Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. turnaj - 12.1.2013

22. 2. 2013

Ve skupině A se od začátku vyvíjela situace poměrně jednoznačně pro týmy Bruno a Seniors, které taky suverénně postoupily Do semifinále. Týmy Skleníku a Nové Dědiny tak byly odsouzeny k utkáním o 5 až 8 místo.

Ve skupině B byla ovšem situace daleko dramatičtější. Sice tu dominoval tým Rychvaldu, který neztratil ani set, ale další tři týmy měly neuvěřitelně shodnou bilanci a tak o postupu do semifinále musel rozhodovat los! Ten ukázal svou přívětivou tvář Knedlíku, smutné pak byly týmy Nošovic a Staříče.
V dolním pavouku play-off, lépe začaly týmy Skleníku a Staříče, když své soupeře Nošovice, resp. Novou Dědinu, porazili ve dvou setech. V utkání o 7 a 8 místo pak Nošovice, cítící stále křivdu z losu v základní skupině, podlehly i Nové Dědině v poměru 1:2. Páté místo pak pro sebe vítězstvím nad Staříčem urval Skleník.
Obě semifinále byly velice vyrovnané a obě se rozhodovaly ve třech setech. Nejprve Rychvald udolal 2:1 Seniors a Bruno Team pak stejným poměrem zvítězil nad Knedlíkem.
V utkání o třetí místo se střetly dva domácí týmy a lepší byli tentokrát Seniors, když Knedlík zdolali docela hladce 2:0.
Finále pak nabídlo opět špičkovou podívanou. Turnaj od turnaje se zlepšující Rychvald sice v prvním setu nestačil na zkušenost Bruno Teamu, ale v druhém a následně i třetím setu lépe zvládnul koncovku a podruhé za sebou pro sebe získal turnajové vítězství. Tímto vítězstvím se pak dostal i do čela celkového pořadí ligy.
Pořadí ve 3. turnaji: 1. Rychvald, 2. Bruno Team, 3. Seniors , 4. Knedlík, 5. Skleník 6. Staříč, 7. Nová Dědina, 8. Nošovice
Pořadí ligy po třech turnajích:
1. Rychvald – 111 bodů
2. Bruno Team – 108 bodů
3. Seniors – 91 bodů         
4. Knedlík – 81 bodů
5. Staříč – 75 bodů
6. Nová Dědina – 66 bodů
7. Skleník – 63 bodů
8. Nošovice – 51 bodů