Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. turnaj - 16.2.2013

28. 3. 2013

Ve skupině A se nejvíce dařilo týmu Seniors, který ztratil jediný bod za remízu s Rychvaldem, který je do semifinále ovšem doprovodil. Ani na počtvrté se nepodařilo do semifinále postoupit Skleníku ani Nové Dědině.

Ve skupině B byla situace vyrovnanější. Knedlíku stačila k postupu do semifinále z první pozice jediná výhra a dvě remízy. To Bruno Team postoupil z druhého místa, při stejném počtu 3 bodů shodně se Staříčem, jen díky lepšímu vzájemnému utkání. Nošovice získaly jen dva body a to na postup do semifinále nestačilo.
V dolním pavouku play-off, nejprve Skleník zdolal Nošovice a Staříč neuspěl proti Nové Dědině. V utkání o 7 a 8 místo pak Nošovice podlehly Staříči v poměru 1:2. Páté místo pak pro sebe stejným vítězstvím nad Novou Dědinou urval Skleník.
V prvním semifinále se odehrál dramatický boj, který rozhodl až poslední možný míč. První set pro sebe získali Seniors, druhý pro změnu Bruno Team. O postupu se tak muselo rozhodnout ve třetím setu. Nejtěsnějším rozdílem 10:9 nakonec zvítězil Bruno Team. Ve druhém semifinále pak překvapivě snadno porazil Knedlík ve dvou setech vítěze minulého turnaje a vedoucí tým ligy Rychvald.
Rychvaldu se tentokrát příliš nedařilo a stejně hladce jako v semifinále podlehli i v utkání o třetí místo, tentokrát týmu Seniors .
Finále bylo daleko napínavější. Bruno Team se v turnaji pomalu rozjížděl, ale v závěrečných utkáních už opět prodal svou zkušenost. Knedlík sice bojoval, získal pro sebe druhý set, ale v rozhodujícím třetím se štěstí opět přiklonilo na stranu Bruno Teamu, který tak získal turnajové vítězství. A navíc se tímto vítězstvím dostal i do čela celkového pořadí ligy.
Pořadí ve 4. turnaji: 1. Bruno Team, 2. Knedlík, 3. Seniors , 4. Rychvald, 5. Skleník 6. Nová Dědina, 7. Staříč, 8. Nošovice
 
Pořadí ligy po čtyřech turnajích:
1. Bruno Team – 148 bodů
2. Rychvald – 139 bodů
3. Seniors – 121 bodů
4. Knedlík – 115 bodů
5. Staříč – 94 bodů
6.-7. Nová Dědina a Skleník – 88 bodů
8. Nošovice – 67 bodů